Objevujte novinky každý den
Křeslo Frankie
Kód: RI-S4732-CREAM-FUSIONSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Představujeme vám sofistikované křeslo Frankie od značky Richmond. Netradiční silueta křesla z něj udělá středobod vašeho obývacího pokoje a garantuje pohodlí při odpočinku po náročném dni. Díky konstrukci křesla vzniklo pod sedákem praktické místo, které lze použít jako odkládací prostor pro ovladač od TV nebo třeba pouzdro s brýlemi. V nabídce máme také další barevné provedení křesla – vyberte si pro svůj interiér to pravé!
Pozn.: Zobrazené čalounění je Fusion cream 02.
#tab-Péče o produkt#
Celý produkt doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.
#tab-Péče o produkt#
#tab-Vzorník čalounění#
Zvolte si odstín, který dokonale ladí s vaším stylem a interiérem. Pokud si přejete jinou variantu čalounění, rádi vám zašleme vzorník látek. Pro zaslání vzorníku stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu na chatu, telefonu nebo e-mailem.
#tab-Vzorník čalounění#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8720621698449 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Bílá |
| 3D modely: | Ano |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 84 cm |
| Šířka: | 56 cm |
| Hloubka: | 89 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
| Šířka sedu: | 45 cm |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Čalounění: | 100% PES |
| Typ látky: | Fusion cream 02 |
| Podnož: | Čalouněné dřevo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.