Objevujte novinky každý den
Křeslo Senna
Kód: RI-S4565-WHITE-FURRYSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Usaďte se do otočného křesla Senna od značky Richmond. Bílé plyšové čalounění ze 100% polyesteru se postará o vaše dokonalé pohodlí. Ergonomicky tvarovaná opěrka zaručí oporu v oblasti beder a páteře – můžete se těšit na dlouhé hodiny relaxu bez bolesti zad. Za zmínku stojí také otočná konstrukce, díky které budete mít přehled, co se kde v místnosti děje. Odpočiňte si s oblíbenou knížkou v ruce nebo při sledování televize ve společnosti designového křesla Senna!
Pozn.: Zobrazené čalounění je Himalaya 900 white furry.
#tab-Péče o produkt#
Celý produkt doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.
#tab-Péče o produkt#
#tab-Vzorník čalounění#
Zvolte si odstín, který dokonale ladí s vaším stylem a interiérem. Pokud si přejete jinou variantu čalounění, rádi vám zašleme vzorník látek. Pro zaslání vzorníku stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu na chatu, telefonu nebo e-mailem.
#tab-Vzorník čalounění#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8720621682288 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Bílá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 76 cm |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 75 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Šířka sedu: | 54 cm |
| Hloubka sedu: | 48 cm |
| Výška područek: | 65 cm |
| Hmotnost: | 27 kg |
| Čalounění: | 100% PES (recyklovaný) |
| Typ látky: | Himalaya 900 white furry |
| Otočná konstrukce: | Ano |
| Podnož: | Čalouněný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.