-10 % na vše | Jarní radosti
Bílé kovové stropní LED světlo Nova Luce Fusion 51 cm
Kód: NOL-1701101003Související produkty
Detailní popis produktu
Stropní světlo Fusion od Nova Luce představuje spojení elegance a moderního designu. Je vyrobeno z odolného hliníku s čistým bílým povrchem a okamžitě přitáhne pozornost svým jedinečným vzhledem. Světlo je vybaveno inovativním akrylovým LED pruhem, který se nachází uvnitř kovového stínidla a vytváří teplé bílé světlo. Jeho organický tvar připomíná zaoblenou křivku, což dodává do prostoru na dynamice a originalitě. Toto světlo je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci sofistikovaného designu a efektivního osvětlení pro svůj moderní interiér.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5212017412164 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Bílá |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | Zabudovaná LED |
| Výška: | 20 cm |
| Průměr: | 51 cm |
| Zavěšení: | Hliník |
| Světlo: | Hliník, akryl |
| Světelný zdroj: | Zabudovaná LED, max. 40 W |
| Výkon: | 40 W |
| Napětí: | 230 V |
| Teplota světla: | 3000 K |
| Světelný tok: | 3017 lm |
| Energetická třída: | A++ |
| fv_Barva: | #EAE7E2 |
| fv_Varianta: | Stropní světlo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.