Vyhrajte pohovku a poukazy
Bílé kovové zahradní závěsné křeslo s výpletem J-line Mull
Kód: J-20706Detailní popis produktu
Závěsné houpací křeslo Mull od značky J-line bude krásným vybavením, které zpestří vaší zahradu, terasu nebo altán. Křeslo má kovovou konstrukci a vyplétané tělo z ratanu s hravým vzorem působí lehce a vzdušně. Mull bez debat konkuruje všem venkovním pohovkám a klasickým křeslům a o sezení v něm bude velký zájem! Vybavte křeslo barevnými polštáři a zhoupněte se do pohody letních dnů.
Pozn.: V případě delšího nepoužívání doporučujeme křeslo řádně přikrýt nebo uschovat do krytých prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 5400924207069 |
| Materiál: | Kov, Ratan |
| Barva: | Bílá |
| Materiál podnože: | Kov |
| výška: | 197 cm |
| šířka: | 103 cm |
| hloubka: | 113 cm |
| max. nosnost: | 125 kg |
| hmotnost: | 28 kg |
| Konstrukce: | Lakovaný kov, ratan |
| polštář: | Látka |
| Venkovní použití: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.