Heureka hodnocení 97 %
Zahradní skládací lehátko Taylor
Kód: BI-0662087Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní zahradní lehátko Bizzotto Taylor má bílou látkovou sedačku s podhlavníkem. Pohodlný posed a klidný odpočinek zajistí odolná syntetická textilie. Matně bílý hliníkový rám zajistí stabilitu a možnost nastavení zadní opěrky. Uvelebte se a relaxujte s řadou lehátek Taylor.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8051836003088 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Bílá |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 73,5 cm |
| Šířka: | 60,5 cm |
| Hloubka: | 101,5 cm |
| Výška podnože: | 35 cm |
| Konstrukce: | Hliník |
| Čalounění: | Syntetická látka |
| Gramáž látky: | 610 g/m2 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.