Vyhrajte pohovku a poukazy
Bílé ratanové zahradní křeslo J-line Culco
Kód: J-23197Detailní popis produktu
Vneste do své zahrady dotek moderního designu a jako bonus si dopřejte pořádnou dávku pohodlí se zahradním křeslem Culco od značky J-line! Neformální křeslo ikonického retro designu z 50. let vnese do každého exteriéru či interiéru exotický půvab. Extrémně pohodlný ratanový sedák ve spojení se subtilní kovovou podnoží zajišťuje maximální pohodlí. Culco se stane nepřehlédnutelným prvkem a uhlídat si v něm volné místo k sezení bude opravdu náročné!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5400924231972 |
| Materiál: | Ratan |
| Barva: | Bílá |
| Materiál podnože: | Kov |
| výška: | 70 cm |
| šířka: | 80 cm |
| hloubka: | 80 cm |
| max. nosnost: | 150 kg |
| hmotnost: | 5 kg |
| konstrukce: | Lakovaný kov |
| výplet: | Ratan |
| Venkovní použití: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.