-10 % na vše | Jarní radosti
Stolní lampa Paprica
Kód: BV-82068070Související produkty
Detailní popis produktu
Vneste na svůj pracovní stůl nebo noční stolek originální dekoraci v podobě stolní lampy Paprica. Lampa má kameninovou základnu bílo-béžové barvy a její klasické stínidlo je vyrobeno ze lnu. Díky jemné struktuře stínidla získá váš interiér útulnější a hřejivější atmosféru, kterou při jejím rozsvícení ihned pocítíte. Neutrální barevné provedení lampy se snadno kombinuje s ostatními interiérovými prvky v místnosti – nerozmýšlejte se a pořiďte si lampu Paprica i vy!
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5711173321346 |
| Materiál: | Látka, Keramika |
| Barva: | Bílá, Béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E14 |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 27,5 cm |
| Průměr: | 15 cm |
| Rozměr stínidla: | 15 x 13 cm |
| Délka napájecího kabelu: | 150 cm |
| Světelný zdroj: | 1x E14 max. 25 W |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Podstava: | Kamenina |
| Stínidlo: | Lněná látka |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.