-10 % na vše | Jarní radosti
Bílo zlatá kovová stolní lampa J-line Mushroom S
Kód: J-15655Související produkty
Detailní popis produktu
Stolní lampa Mushroom značky J-line je vyrobena z lakovaného kovu. Vkusně v sobě kombinuje zlatou a bílou barvu, díky čemuž působí elegantně a stylově. V interiéru bude nejen zdrojem světla, ale také originální dekorací. Proto se skvěle hodí například na toaletní nebo odkládací stolek. Dostupná je také ve velikosti L a v černo zlatém barevném provedení.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5400924156558 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Bílá, Zlatá |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Závit: | E27 |
| Výška: | 40 cm |
| Průměr: | 40 cm |
| Délka napájecího kabelu: | 160 cm |
| Světelný zdroj: | 1x E27 max. 40W |
| Hmotnost: | 3,33 kg |
| Stínidlo: | Bíle lakovaný kov |
| Podstava: | Zlatě lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.