Vyhrajte pohovku a poukazy
Bílý bavlněný polštář J-line Lynn 45,5 x 45,5 cm
Kód: J-23145Související produkty
Detailní popis produktu
Krásný a trendy - to je bavlněný polštář Lynn od značky J-Line, který vyniká svým dekorativním macramé vzorem s třásněmi. Polštář se stane krásným doplňkem zejména na vaší pohovce či křesle, kde vytvoří charismatický a romantický dojem. Díky krémově bílé barvě se bude snadno kombinovat s ostatními doplňky a vy si tak můžete svůj domov zkrášlit a perfektně sladit každý detail. Polštář Lynn se bude vyjímat v interiérech ve stylu boho.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5400924231453 |
| Materiál: | Bavlna |
| Barva: | Bílá, Béžová |
| šířka: | 45,5 cm |
| hloubka: | 45,5 cm |
| výška: | 17 cm |
| polštář: | Bavlna |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.