-10 % na vše | Jarní radosti
Hliníkový zahradní rozkládací stůl Belmar 220/340 x 100 cm
Kód: BI-0663194Související produkty
Detailní popis produktu
Prostorný hliníkový rozkládací jídelní stůl Belmar od italské značky Bizzotto si oblíbí všichni, kteří milují přírodní vzhled dřeva, ale už tolik nestojí o náročnou údržbu. Deska stolu se skládá ze stylových lamel s tzv. efektem dřeva, které vizuálně napodobují vzhled a texturu masivu. Díky hliníkové konstrukci ošetřené speciálním práškovým nátěrem je stůl pevný, stabilní a připravený odolat i venkovním vlivům. Potěší vás jistě také nastavitelné nohy, se kterými snadno ustavíte stůl i na nerovném povrchu. Při početnějších návštěvách jistě oceníte také možnost jídelní stůl jednoduše rozložit a pohostit až 12 osob. Vybírejte ze dvou atraktivních barev a dvou praktických rozměrů.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8051836401969 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Bílá, Přírodní |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 220-340 cm |
| Hloubka: | 100 cm |
| Celková hmotnost: | 43,5 kg |
| Počet míst k sezení: | 12 |
| Deska: | Hliník (Dřevěný motiv) |
| Podnož: | Hliník, práškový nátěr |
| Nastavitelná podnož: | Ano |
| Montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.