Vyhrajte pohovku a poukazy
Bílý hliníkový zahradní servírovací vozík No.120 Mindo 98 x 61 cm
Kód: 30069-010Související produkty
Detailní popis produktu
Servírovací vozík Mindo 120 je efektivní a praktický společník, který bude neocenitelným kouskem při organizaci venkovních akcí a grilování. Vozík vám umožní snadnou a pohodlnou přepravu mezi kuchyní a zahradou. Může ale posloužit také jako místo pro dekorace, doplňky i květiny – záleží pouze na vás a vaší fantazii. Lehká hliníková konstrukce včetně dvou desek s otvory pro odvod vody podtrhuje všechny zmíněně vlastnosti a potvrzuje slova designérů z Odos Design – jednoduchý, funkční, užitečný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5744002801900 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 80 cm |
| Šířka: | 98 cm |
| Hloubka: | 61 cm |
| Desky: | Lakovaný hliník |
| Konstrukce: | Lakovaný hliník |
| Design: | Odos Design |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.