Heureka hodnocení 97 %
Hliníkový zahradní stůl Hilde 130 x 68 cm
Kód: BI-0663441Související produkty
Detailní popis produktu
Minimalistický, funkční a odolný – zahradní stůl Hilde bude perfektním doplňkem vaší terasy nebo venkovního posezení. Hliníková konstrukce s práškovým nátěrem zajistí maximální odolnost vůči povětrnostním vlivům a nevyžaduje náročnou údržbu. Díky čistým liniím vnese do exteriéru svěžest a lehkost. Skvěle se bude kombinovat s moderním i skandinávsky laděným nábytkem. Navíc ho snadno sestavíte a jeho kvalitní materiály zaručí, že vám bude dělat radost po mnoho sezón.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8051836465466 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Bílá |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 130 cm |
| Hloubka: | 68 cm |
| Deska: | Práškově lakovaný hliník |
| Podnož: | Práškově lakovaný hliník |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.