-20 % na vše s kódem ONA2026
Bílý jídelní stůl Violette 100 cm
Kód: 00MS220642Související produkty
Detailní popis produktu
Jídelní stůl Violette spojuje moderní minimalismus s jemným industriálním charakterem. Bílá cementová deska vyztužená skelnými vlákny zaujme hladkou strukturou, vysokou odolností i snadnou údržbou a podnož z masivního hevea dřeva dodává stolu osobitý designový detail. Čisté linie a kombinace přírodních a moderních materiálů předurčují stůl Violette do interiérů ve skandinávském, japandi i středomořském stylu. Skvěle vynikne v jídelně, kuchyni i na kryté terase.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8411030010938 |
| Materiál: | Beton |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Průměr desky: | Od 100 do 149 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 75 cm |
| Průměr: | 100 cm |
| Tloušťka desky: | 7,8 cm |
| Váha: | 61 kg |
| Deska: | Cement vyztužený skelnými vlákny |
| Podnož: | Hevea dřevo |
| Vhodné do exteriéru: | Ano |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Rožměry 1. balíku: | 84 x 72 x 31 cm |
| Rozměry 2. balíku: | 111 x 111 x 19 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Somcasa je španělská značka s dlouholetou tradicí, která se etablovala na trhu od roku 1990 a od svého vzniku se specializuje na výrobu nábytku, jenž spojuje originalitu a kvalitu. Její vize je jasná – poskytovat nové koncepty bytového zařízení, které uspokojí potřeby nejen profesionálů v oblasti nábytku a dekorací, ale také interiérových architektů a hotelových montérů, kteří hledají funkční a esteticky vyvážené kousky. Somcasa se nebojí experimentovat s designem a přichází na trh s originálními produkty, které přinášejí čisté linie a moderní tvarosloví. Sortiment Somcasa zahrnuje širokou škálu produktů – od designového nábytku až po dekorativní prvky, které dokonale zapadnou do moderních domácností, kanceláří, hotelů či veřejných prostor. Díky pečlivé výrobě a neustálé inovaci se značka vyznačuje silnou pozicí na trhu, kde si její produkty získávají oblibu pro svou dlouhou životnost a nadčasový design. Ponořte se do nabídky Somcasa a objevte nábytek, který v sobě spojuje estetiku a praktickou hodnotu, což z něj činí skvělé řešení pro každodenní použití v jakémkoli prostoru.