momenti novinky
Bílý kameninový dávkovač na mýdlo Ume 450 ml
Kód: ZD-331962Související produkty
Detailní popis produktu
Praktický velký dávkovač na mýdlo Ume od dánské značky Zone Denmark si vás získá nadčasovým vzhledem a kvalitním zpracováním. Do dávkovače skryjete až 450 ml tekutého mýdla. Designový dávkovač na tekuté mýdlo se skládá ze dvou kvalitních a odolných materiálů – kameniny a ABS plastu. Minimalistický dávkovač je dostupný v několika barevných variantách, které se snadno kombinují s dalšími doplňky ve vaší koupelně.
Tip: Prohlédněte si celou kolekci Ume a vyberte další stylové koupelnové doplňky, které společně vytvoří dokonale sladěný prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5722003319624 |
| Materiál: | Keramika |
| Barva: | Bílá |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 19 cm |
| Průměr: | 8,3 cm |
| Objem dávkovače: | 450 ml |
| Dávkovač: | Kamenina, ABS plast |
| fv_Barva: | #E5E1DC |
| fv_Varianta: | 450 ml |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.