momenti novinky
Bílý kovový botník Yamazaki Plain 45,5 x 41-70 cm
Kód: 1810600_3518Související produkty
Detailní popis produktu
Botník Plain od značky Yamazaki je ideální pro ty, kteří hledají praktické a elegantní řešení pro uskladnění většího množství obuvi. Botník pojme 9 až 16 párů bot a jeho nastavitelná šířka umožňuje přizpůsobení potřebám prostoru. Plain je vyrobený z bíle lakovaného kovu a dřeva. Díky svému jednoduchému designu se bude hodit do minimalistických, moderních, ale i industriálních interiérů. Vybírat u nás můžete ze dvou variant – botník je dostupný v bílé i černé barvě.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 4903208035187 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Bílá, Přírodní |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Rozpětí: | Do 100 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 45,5 cm |
| Šířka: | 41-70 cm |
| Hloubka: | 24 cm |
| Max. nosnost police: | 3 kg |
| Materiál: | Bíle lakovaný kov, dřevo |
| Hmotnost: | 1,45 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Produkty YAMAZAKI vnáší do interiérů japonskou filozofii jednoduchosti, promyšlenosti a každodenní praktičnosti. Tato značka pochází z Tokia a už více než sto let navrhuje chytrá úložná řešení a organizéry, které propojují funkčnost s minimalismem. V nabídce najdete elegantní stojany, police, držáky, ale i drobnosti do koupelny nebo kuchyně – vše navržené tak, aby vám pomohlo vnést do domova přehlednost a řád. Design značky je typický pro čisté linie, neutrální barvy a důraz na maximální využití prostoru. Veškeré produkty od značky YAMAZAKI jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají harmonii mezi estetikou a funkčností.