Heureka hodnocení 97 %
Bílý kovový držák na houbičku Yamazaki Tower 7,5 x 6,3 cm
Kód: 1810161_2264Související produkty
Detailní popis produktu
Držák na houbičku Tower je ideálním řešením pro udržení pořádku a čistoty ve vaší kuchyni. Tower je vyroben z bíle lakovaného kovu, který zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Tento držák je navržen tak, aby se jednoduše uchytil do dřezu pomocí přísavky, což zajišťuje stabilitu a snadný přístup k mycím prostředkům. Držák je ideální pro každodenní použití v kuchyni k uložení houbiček a kartáčů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 4903208022644 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 12,7 cm |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Hloubka: | 6,3 cm |
| Držák: | Bíle lakovaný kov |
| Hmotnost: | 0,09 kg |
| Max. nosnost: | 500 g |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.