momenti novinky
Bílý kovový zahradní barový stůl Kave Home Culip 150 x 77 cm
Kód: LF-J0100040NN05Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní stůl Culip značky Kave Home je vyroben z lakovaného hliníku. Tento lehký materiál je 100% vhodný pro venkovní použití, je odolný vůči korozi a UV záření. Culip tak bude vaším společníkem na dlouhá léta, zažije s vámi nespočet grilovaček, oslav i rodinných setkání. Dostupný je v několika velikostech a ve více barevných provedení. V sérii Culip k němu najdete také zahradní židle, se kterými se bude skvěle doplňovat.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8433840813301 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Bílá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 95 cm |
| Šířka: | 150 cm |
| Hloubka: | 77 cm |
| Tloušťka desky: | 4,5 cm |
| Výška podnože: | 90,5 cm |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Max. nosnost: | 80 kg |
| Deska: | Lakovaný hliník |
| Podnož: | Lakovaný hliník |
| Odolnost vůči UV záření: | Ano |
| Norma: | EN 581:2017 |
| Rozměr balíku: | 18x90x160 cm |
| video: | https://www.youtube.com/watch?v=R1VnWzfrvU8 |
| fv_Barva: | #E7E2D9 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.