Bílý lakovaný konferenční stolek Kave Home Quatro 120 x 60 cm
Kód: LF-C255L05Související produkty
Detailní popis produktu
Konferenční stolek Kave Home Quatro si oblíbí všichni, kteří milují čistý a jednoduchý design. Desku stolku vyrobenou z bíle lakovaného MDF doplňuje podnož z masivního jasanového dřeva a dodává tak celku přirozený vzhled. Konferenční stolek skvěle doladí jednoduše zařízené obývací pokoje a dodá jim originalitu a eleganci.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8433840245027 |
| Materiál: | MDF |
| Barva: | Bílá, Přírodní |
| 3D modely: | Ano |
| Dekor dřeva: | Jasan |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| Šířka: | 120 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Hmotnost: | 15,8 Kg |
| Max nosnost: | 30 kg |
| Deska: | Lakované MDF |
| Podnož: | Jasanové dřevo |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.