-10 % na vše | Jarní radosti
Bílý lakovaný odkládací stolek RAGABA UFO 45 cm
Kód: RAGABAUFO31Související produkty
Detailní popis produktu
RAGABA UFO je minimalistický odkládací stolek, který ztělesňuje podstatu skandinávského designu. Deska stolku a police jsou vyrobené z lakovaného MDF a elegantní nádech dodává stolku zešikmená vysoká podnož z bukového masivu. Police poskytuje praktický úložný prostor na oblíbené drobnosti, jako je ovladač či mobilní telefon. UFO se bude skvěle vyjímat v moderních interiérech například vedle pohovky či křesla.
Pozn.: Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva stolku je bílá.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5903699888469 |
| Materiál: | MDF |
| Barva: | Bílá |
| Dekor dřeva: | Buk |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška odkl. stolků: | Vysoké (od 60 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 61 cm |
| Průměr: | 45 cm |
| Tloušťka desky: | 2 cm |
| Výška podnože: | 47 cm |
| Deska: | Lakované MDF |
| Podnož: | Bukové dřevo |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Max. nosnost: | 50 kg |
| Rozměr balíku: | 54 x 54 x 10 cm |
| Designér: | M. Garncarzová, S. Hanczar |
| Certifikace: | FSC 100%, FSCMIX |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.