Vyhrajte pohovku a poukazy
Bílý lakovaný rohový pracovní stůl RAGABA NAJA 114 x 61 cm
Kód: RGB_NCD1Související produkty
Detailní popis produktu
Rohový pracovní stůl NAJA od značky RAGABA bude ideálním řešením do malých prostor a interiérů. Trojúhelníková deska z MDF je usazena na třech vysokých nohách z masivního bukového dřeva. Tento designový kousek využijete v pracovně, ale i ve studentském a dětském pokoji. Nabízí využití i jako toaletní stolek, na který můžete umístit různé dekorace a květiny. Minimalistický design a jednoduchá konstrukce poskytne dostatek místa pro kolena a nohy. NAJA se skvěle hodí do moderních interiérů a menších komorních místností.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5903699882054 |
| Materiál: | MDF |
| Barva: | Bílá |
| Dekor dřeva: | Buk |
| Délka desky: | Od 100 do 149 cm |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 114 cm |
| Hloubka: | 61 cm |
| Délka levé a pravé strany: | 85 cm |
| Deska: | Lakované MDF |
| Povrch desky: | Pololesklý |
| Podnož: | Bukové dřevo |
| Certifikace: | FSC 100%, FSCMIX |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #EEECE6 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.