momenti novinky
Bílý lakovaný toaletní stolek RAGABA MIMO 85 x 35 cm
Kód: RAGABAKMI21Související produkty
Detailní popis produktu
Toaletní stolek RAGABA MIMO je moderním stolkem, který je inspirovaný klasickým skandinávským designem. Stolek snoubí minimalismus v podobě čisté desky z MDF spolu s elegancí ve formě podnože, vyrobené z bukového masivu. Praktickým prvkem stolku je spodní police, kterou využijete na vaše oblíbené dekorace, knihy či květiny. Díky své úsporné velikosti se toaletní stolek hodí i do menších interiérů a skvěle vynikne například v ložnici, obývacím pokoji či předsíni.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5903699885215 |
| Materiál: | MDF |
| Barva: | Bílá |
| Dekor dřeva: | Buk |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 74 cm |
| Šířka: | 85 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Výška podnože: | 15 / 63 cm |
| Korpus: | Lakované MDF, laminát |
| Podnož: | Bukové dřevo |
| Hmotnost: | 13 kg |
| Max. nosnost: | 30 kg |
| Certifikace: | FSC 100% |
| Designér: | Marcin Gładzik |
| Rozměr balíku: | 93 x 55 x 15 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.