Objevujte novinky každý den
Bílý mramorový odkládací stolek DUTCHBONE SALERNO S 30 cm
Kód: 2300275Detailní popis produktu
Kulatý odkládací stolek Solerno zaujme především svou deskou, která je vyrobena z mramoru. Ve spojení s kovovou podnoží stolek dodá interiéru nádech luxusu. Umístit ho můžete do domácnosti i do komerčních prostor, skvěle vynikne především v moderních interiérech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548062580 |
| Materiál: | Kov, Mramor |
| Barva: | Bílá, Zlatá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška odkl. stolků: | Střední (46-59 cm) |
| Výška: | 47 cm |
| Průměr: | 30 cm |
| Tloušťka desky: | 1,5 cm |
| Deska: | Mramor |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Max. nosnost: | 5 kg |
| fv_Průměr: | Ø 30 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář