momenti novinky
Mramorový odkládací stolek Lilitha 36,5 cm
Kód: RI-8836Související produkty
Detailní popis produktu
Odkládací stolek Lilitha od značky Richmond přináší do každé místnosti elegantní dotek mramoru a je mistrovskou třídou v geometrické eleganci. Šestihranná mramorová deska o průměru 36,5 cm se skvěle hodí pro odložení základních předmětů, ale i dekorativních prvků. Kombinace bílého mramoru a černého kovu vytváří všestranný a univerzální vzhled, který doplní širokou škálu interiérových stylů – od moderních, minimalistických, až po industriální.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8720621695158 |
| Materiál: | Mramor |
| Barva: | Bílá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška odkl. stolků: | Střední (46-59 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 53 cm |
| Šířka: | 31,5 cm |
| Deska: | Bílý mramor |
| Podnož: | Bílý mramor, černý kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.