-10 % na vše | Jarní radosti
Zahradní set pohovky, křesel a stolku Nebula
Kód: BI-0663780Související produkty
Detailní popis produktu
Set zahradního nábytku Nebula promění vaši terasu v dokonalé místo k relaxaci i setkání s přáteli. Čisté linie a minimalistický design podtrhnou moderní atmosféru exteriéru. Pohodlné polštáře s vodoodpudivou úpravou vás příjemně obejmou a poskytnou vám maximální komfort. Odolná hliníková konstrukce zajistí dlouhou životnost a snadnou údržbu. Konferenční stolek nabízí dostatek prostoru pro servírování nápojů i oblíbených dobrot. Tento set vytvoří ideální místo pro dlouhé letní večery venku.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Pozn.: Exteriérové foto je pouze ilustrativní, barva nábytku odpovídá produktové fotografii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8051836671133 |
| Materiál: | Látka, Hliník |
| Barva: | Bílá, Béžová |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška pohovky: | 87 cm |
| Šířka pohovky: | 146 cm |
| Hloubka pohovky: | 72 cm |
| Výška područek pohovky: | 60 cm |
| Výška sedu pohovky: | 43 cm |
| Výška opěrky pohovky: | 78 cm |
| Výška křesel: | 87 cm |
| Šířka křesla: | 69 cm |
| Hloubka křesel: | 72 cm |
| Výška područek křesel: | 60 cm |
| Výška sedu křesel: | 43 cm |
| Výška opěrky křesel: | 78 cm |
| Výška stolku: | 43 cm |
| Šířka stolku: | 95 cm |
| Hloubka stolku: | 60 cm |
| Počet míst k sezení: | 4 |
| Konstrukce nábytku: | Práškově lakovaný hliník |
| Čalounění: | Látka (100% Olefin) |
| Deska stolku: | Práškově lakovaný hliník |
| Podnož stolku: | Práškově lakovaný hliník |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #E7E1DB |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.