-10 % na vše | Jarní radosti
Hliníkové stropní světlo Mosa
Kód: RI-PL-0009Související produkty
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo Mosa od značky Richmond v bronzové barvě je navrženo tak, aby na místnost zapůsobilo nadčasovým dojmem. Poutavé designové svítidlo vnese do každého prostoru atmosféru sofistikovanosti a luxusu. O dostatečné osvětlení celé místnosti se postarají tři kruhové LED pásky o svítivosti až 2073 lumenů, které navíc lze připojit na stmívací mechanismus. Jeho krásná bronzová povrchová úprava dodává nepopiratelnou eleganci, díky čemuž bude nadčasovým doplňkem každé místnosti. Světlo lze umístit nejen na strop, ale i na zeď – záleží na vašich preferencích a možnostech.
Pozn.: Interiérové foto je pouze ilustrační.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8720621691587 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Měděná |
| Stmívatelnost: | Ano |
| Závit: | Zabudovaná LED |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 60 cm |
| Šířka: | 44 cm |
| Hloubka: | 18 cm |
| Hmotnost: | 3,5 kg |
| Konstrukce: | Měděný hliník |
| Světelný zdroj: | Vestavěný LED pásek, max. 40 W |
| Svítivost: | 2073 lm |
| Teplota světla: | 3000 K |
| Stmívatelné: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.