-10 % na vše | Jarní radosti
Bronzové plastové závěsné světlo Silvia Ø 50 cm
Kód: UM-2354-4144Související produkty
Detailní popis produktu
Rozjasněte svůj domov jedinečným designem! Stínidlo Silvia od značky Umage zaujme svým originálním vzhledem, inspirovaným přírodními tvary a elegantními liniemi. Je dostupné ve třech barevných variantách, a tak se snadno přizpůsobí různým interiérovým stylům – od minimalistického po glamour. Díky kvalitním materiálům a snadné montáži je ideální pro závěsná, stolní i stojací světla. Vytvořte útulnou atmosféru a dodejte svým prostorům sofistikovaný nádech, který zaujme na první pohled.
Pozn.: Žárovka ani napájecí kabel nejsou součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5710302023571 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Hnědá, Měděná |
| 3D modely: | Ano |
| Počet žárovek: | 1 |
| Závit: | E27 |
| sklad: | Do měsíce |
| Průměr: | 50 cm |
| Výška: | 41 cm |
| Světelný zdroj: | 1x E27/E26 max. 15W LED |
| Stínidlo: | Polypropylen a polykarbonát |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| video: | https://www.youtube.com/watch?v=OBsCSYnYWjA |
| fv_Barva: | #774A2A |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.