momenti novinky
Dřevěný regál TOTTORI 180 x 140 cm
Kód: 1722492-02-0Související produkty
Detailní popis produktu
Regál TOTTORI z masivního borovicového dřeva s FSC certifikací zaujme svým čistým minimalistickým designem, který skvěle vynikne v přírodně laděných skandinávských interiérech. Čtveřice polic skvěle poslouží k vystavení dekorací, květin i fotografií, milovníci knih tento prostorný regál mohou využít jako knihovnu. Vybírat můžete hned ze tří barevných provedení – vyberou si tak nejen ti, co mají rádi přírodní barvu dřeva, ale i ti, co mají interiér zařízený v tmavších barvách.
Pozn.: Otírejte navlhčeným měkkým hadříkem a povrch osušte. Doporučujeme ukotvit ke zdi, aby nedošlo k převrhnutí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 7325902845515 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Černá |
| Rozpětí: | Od 121 do 150 cm |
| Výška: | 180 cm |
| Šířka: | 140 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška polic: | 37 cm |
| Výška podnože: | 20 cm |
| Tloušťka desky: | 2 cm |
| Max. nosnost: | 30 kg/ police |
| Regál: | Borovicové dřevo |
| Certifikace FSC: | Ano |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.