-20 % na vše s kódem ONA2026
Černá dřevěná jídelní židle Rabbit
Kód: BUNNY-DUB-CERNASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Rabbit je elegantní jídelní židle vhodná do veřejných prostor kanceláří i zasedacích místností, kde bude působit reprezentativně a skvěle poslouží také jako posezení ve vaší domácí pracovně, kde jej oceníte zejména díky pohodlí, jenž poskytuje. K výrobě bylo použito černě lakované bukové dřevo, které je nejen zárukou vysoké kvality, ale také podtrhuje nadčasovost a minimalistický design této krásné židle.
Pozn.: Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 729927411668 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Černá |
| Područky: | Ne |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 84 cm |
| Šířka: | 46 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Výška sedu: | 41 cm |
| Konstrukce: | Masivní bukové dřevo |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.