-10 % na vše | Jarní radosti
Černá hliníková váza J-Line Rutie 60 cm
Kód: J-18533Související produkty
Detailní popis produktu
Do elegantní vázy Rutie značky J-Line můžete naaranžovat sušené květiny nebo ji vystavit samostatně. Svým specifickým nadčasovým tvarem je dekorací sama o sobě a bude se skvěle vyjímat v moderních interiérech. Černá barva vázy podbízí k hravému pojetí barevných kompozic buďto s ostatním nábytkem nebo pestrými květinami, které v ní krásně vyniknou. Můžete si ji navíc pořídit ve třech velikostech!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924185336 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Černá |
| výška: | 60 cm |
| průměr vázy: | 26 cm |
| hmotnost: | 4,3 kg |
| váza: | Lakovaný hliník |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.