-10 % na vše | Jarní radosti
Černá keramická váza J-line Poglar 52 cm
Kód: J-39511Související produkty
Detailní popis produktu
Nedílnou součástí každého interiéru jsou dekorace a doplňky. Doplňte ten svůj s keramickou vázou Poglar, která díky svému tvaru a barvě působí velice elegantně a stylově. Její výška v prostoru fantasticky vynikne a vy s ní tak můžete dozdobit nejen obývací pokoje, ale i venkovní prostory. Vázu nabízíme také ve větší velikosti. Dolaďte prostor jedinečnou vázou Poglar – vypadá krásně s čerstvými i sušenými květinami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 5400924395117 |
| Materiál: | Keramika |
| Barva: | Černá |
| Showroomy: | ARBYD Plzeň |
| Výška: | 52 cm |
| Průměr: | 35 cm |
| Hmotnost: | 9,3 kg |
| Váza: | Keramika |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.