-10 % na vše | Jarní radosti
Černá keramická váza J-line Poglar 66 cm – vystavený kus
Kód: J-39512-SHOWROOMSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Květináč byl vystaven v našem showroomu a nese stopy používání. Je však plně funkční a připraven dělat radost novému majiteli.
Nedílnou součástí každého interiéru jsou dekorace a doplňky. Doplňte ten svůj s keramickou vázou Poglar, která díky svému tvaru a barvě působí velice elegantně a stylově. Díky její výšce v prostoru fantasticky vynikne a vy s ní tak můžete dozdobit nejen obývací pokoje, ale i venkovní prostory. Vázu nabízíme také v bílé barvě a v menší velikosti. Dolaďte prostor jedinečnou vázou Poglar – vypadá krásně s čerstvými i sušenými květinami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 674005398778 |
| Materiál: | Keramika |
| Barva: | Černá |
| Showroomy: | ARBYD Plzeň |
| Výška: | 66 cm |
| Průměr: | 50 cm |
| Hmotnost: | 21,5 kg |
| Váza: | Keramika |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.