-10 % na vše | Jarní radosti
Černá kovová nástěnná lampa Bloomingville Jili 16 cm
Kód: BV-82055671Detailní popis produktu
Tradiční design nástěnné lampy Jili od značky Bloomingville s netradičně flexibilním, pohyblivým ramenem bude vašim praktickým světelným průvodcem dlouhými večery. Perfektní bude jako pracovní lampa v kanceláři nebo pro osvětlení vašeho oblíbeného útulného koutku. Stačí si vybrat vhodné místo, v pár lehkých krocích lampu přivrtat do zdi a – budiž světlo!
Pozn.: Pouze pro LED žárovky! Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5711173297641 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| výška: | 37 cm |
| šířka: | 53 cm |
| hloubka: | 15 cm |
| průměr stínidla: | 16 cm |
| délka kabelu: | 180 cm |
| světelný zdroj: | LED E27 max. 5W |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Konstrukce: | Lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.