momenti novinky
Černá kovová stojací lampa Nova Luce Retro 145 cm
Kód: NOL-9050160Související produkty
Detailní popis produktu
Stojací lampa Retro od Nova Luce bude kromě své funkce také moderním designovým kouskem do vašeho interiéru. Lakovaná kovová podnož v černé barvě perfektně ladí s černým látkovým stínidlem v jednoduchém kulatém tvaru. To přes lehce průsvitnou látku vytvoří příjemné osvětlení, které navodí útulnou atmosféru, ať ji umístíte do jakékoliv místnosti. Lampě to bude slušet v prostředí, laděného do minimalistického či skandinávského stylu.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5212017443847 |
| Materiál: | Látka, Kov |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 145 cm |
| Průměr stínidla: | 44 cm |
| Stínidlo: | Textilie |
| Podstava: | Lakovaný kov |
| Světelný zdroj: | 1 x E27 |
| Výkon: | 12 W |
| Napětí: | 230 V |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.