momenti novinky
Černá kovová stojací lampa Somcasa Bejis 160 cm
Kód: 00LP204401Detailní popis produktu
Moderní stojací lampa Somcasa Bejis má jednoduchý nadčasový design, který se hodí do každého typu interiérů. Černé kovové stínidlo se dá nasměrovat dle potřeby. Zajímavostí na celé lampě je mramorový podstavec v bílé barvě.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 9900000151331 |
| Materiál: | Kov, Mramor |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Závit: | E27 |
| Výška: | 160 cm |
| Šířka: | 13,5 cm |
| Hloubka: | 32 cm |
| Stínidlo: | Lakovaný kov |
| Průměr stínidla: | 13,5 cm |
| Podstava: | Bílý mramor |
| Průměr podstavy: | 13,5 cm |
| Světelný zdroj: | 1x E27 max. 40W |
| Délka kabelu: | 185 cm |
| Rozměry balení: | 100 x 28 x 15 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář