Heureka hodnocení 97 %
Černá kožená podnožka FLEXLUX VOLUZZI 91 x 71 cm
Kód: FX-34017600730Související produkty
Detailní popis produktu
Oživte svůj domov unikátní koženou podnožkou Voluzzi od značky Flexlux. Ve vašem obývacím pokoji se stane stylovým kusem nábytku. Její jednoduché a lehce oblé tvary v kombinaci s kovovou podnoží v černém odstínu vám do vaší místnosti vnesou moderní design a dávku elegance. Je čalouněná jedinečnou buvolí kůží Omaha, která kromě osobitého vzhledu zajišťuje také maximální komfort. Kůže se snadno čistí a udržuje, díky čemuž má pohovka vysokou odolnost proti vyblednutí. Vkusný povrch pohovky je pevný, ale zároveň i příjemný na omak. Slaďte si svůj interiér a doplňte pohovku stejnojmennou pohovkou.
#tab-Vzorník čalounění#
Zvolte si odstín, který dokonale ladí s vaším stylem a interiérem. Pokud si přejete jinou variantu čalounění, rádi vám zašleme vzorník látek. Pro zaslání vzorníku stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu na chatu, telefonu nebo e-mailem.
#tab-Vzorník čalounění#
Produktové fotografie jsou ilustrační. Skutečný odstín čalounění odpovídá nejlépe detailnímu náhledu vzorku kůže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 729927452432 |
| Materiál: | Kůže |
| Barva: | Černá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 42 cm |
| Šířka: | 91 cm |
| Hloubka: | 71 cm |
| Čalounění: | Buvolí kůže |
| Typ látky: | Omaha Ink Jet Black 0730 |
| Tloušťka kůže: | 0,9-1,1 mm |
| Podnož: | Černě lakovaný kov |
| Výška podnože: | 15 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.