momenti novinky
Černá plastová barová židle HOUE ReClips 76 cm
Kód: 22307-2024Související produkty
Detailní popis produktu
Pohodlně tvarovaný sedák barové židle ReClips značky HOUE je vyroben z lamel z recyklovaného plastu. Židle se skvěle hodí k barovému stolu na terase i ke kuchyňskému ostrůvku doma v kuchyni. V sérii ReClips naleznete také jídelní židle a houpací křesla, které vám pomohou venkovní posezení dokonale sladit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5714098014881 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| Opěradlo: | Ne |
| Výška sedu: | Od 68 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 80 cm |
| Šířka: | 52 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Výška sedu: | 76 cm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Sedák: | Recyklovaný plast |
| Podnož: | Lakovaný hliník |
| Rozměr balíku: | 54x54x113 cm |
| Designér: | Henrik Pedersen |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář