-10 % na vše | Jarní radosti
Černá plastová zahradní židle Ania
Kód: LF-CC6094S01Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní jídelní židle Kave Home Ania je vyrobena z polypropylenu, který se díky úpravě odolné proti UV záření skvěle hodí pro venkovní použití. Židle v sobě kloubí pohodlí a design - vaše venkovní prostory díky ní získají atraktivnější vzhled. Židle lze snadno stohovat, takže při jejich uskladnění ušetříte prostor. Ania je dostupná v sedmi různých barvách.
Pozn.: Při delším nepoužívání a za nepříznivého počasí doporučujeme nábytek přikrýt nebo uschovat do interiéru.
#tab-Péče o produkt#
K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8433840745497 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| 3D modely: | Ano |
| Područky: | Ano |
| Materiál podnože: | Plast |
| Stohovatelné: | Ano |
| Výška: | 76 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Šířka sedu: | 46 cm |
| Hloubka sedu: | 46 cm |
| Váha: | 4,8 kg |
| Max. nosnost: | 130 kg |
| Stohovatelnost: | do 4 kusů |
| Sedák: | Polypropylen |
| Podnož: | Polypropylen |
| Rozměr balíku: | 91x62x63 cm |
| Norma: | EN 581:2017 |
| Odolnost: | UV |
| fv_Barva: | #1C1B1B |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.