momenti novinky
Černá plastová zahradní židle Isabellini
Kód: LF-CC5195S01Související produkty
Detailní popis produktu
Židle Kave Home Isabellini na první pohled zaujme svým decentním a minimalistickým provedením. Dominantou celého designu je nepochybně svislé žebrování, které dodává židli na originalitě a také vzdušnost, kterou oceníte především v teplejším období. Recyklovaný plast, který je odolný proti UV záření, zaručí odolnost a bezproblémové využití ve venkovním prostředí, stejně jako snadnou údržbu.
Pozn.: Při delším nepoužívání a za nepříznivého počasí doporučujeme nábytek přikrýt nebo uschovat do interiéru.
#tab-Péče o produkt#
K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8433840648569 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| 3D modely: | Ano |
| Područky: | Ano |
| Materiál podnože: | Plast |
| Stohovatelné: | Ano |
| Výška: | 80 cm |
| Šířka: | 54 cm |
| Hloubka: | 49 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Výška opěradla: | 40 cm |
| Výška područek: | 66 cm |
| Výška podnože: | 39 cm |
| Váha: | 5 kg |
| Max. nosnost: | 130 kg |
| Sedák: | Plast |
| Podnož: | Plast |
| Odolnost vůči UV záření: | 4 |
| Stohovatelnost: | Ano |
| Venkovní použití: | Ano |
| Norma: | EN 581:2017 |
| Rozměr balení: | 97 x 59,5 x 69 cm |
| fv_Barva: | #3B3A3D |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.