Heureka hodnocení 97 %
Černá plastová zahradní židle Surpika
Kód: LF-CC5196S01Související produkty
Detailní popis produktu
Židle Kave Home Surpika je decentní a svým designem velice elegantní zástupce z řad kvalitního plastového nábytku. Její dominantou je látkový sedák a područky, které přidávají židli na pohodlnosti. Recyklovatelný plast, který je odolný vůči UV záření, zaručí odolnost a bezproblémové využití v exteriéru, stejně jako velice snadnou údržbu. Právě díky svému provedení a použitým materiálům se židle snadno kombinuje s ostatním nábytkem a zapadne do jakéhokoliv stylu.
#tab-Péče o produkt#
K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8433840648576 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| 3D modely: | Ano |
| Područky: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 80 cm |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Šířka sedu: | 41 cm |
| Hloubka sedu: | 42 cm |
| Váha: | 5,25 kg |
| Čalounění: | Látka (100% PES) |
| Martindale: | >15.000 |
| Konstrukce: | Plast |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Max. nosnost: | 150 kg |
| EN norma: | EN 581:2017 |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #181717 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.