Černá stojací lampa Kave Home Canar 160 cm
Kód: LF-L0200035FN05Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní stojací lampa Canar od značky Kave Home se skvěle hodí do obývacího pokoje i čtecího koutku. Její černě lakovaná kovová konstrukce je ozvláštněna ratanovým opletem a doplněna bavlněným stínidlem – spojení černé a přírodní barvy působí vkusně a jen tak nevyjde z módy. Pokud hledáte způsob, jak do interiéru dodat světelný zdroj, tento stylový kousek se této funkce perfektně ujme.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8433840914435 |
| Materiál: | Kov, Bavlna |
| Barva: | Černá |
| 3D modely: | Ano |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| Celková výška: | 160 cm |
| Výška stínidla: | 30 cm |
| Průměr stínidla: | 45 cm |
| Průměr podstavy: | 29,5 cm |
| Světelný zdroj: | 1x E27 max. 25 W |
| Napětí: | 230V |
| Hmotnost: | 4,3 kg |
| Stínidlo: | Bavlna |
| Podstava: | Lakovaný kov, ratan |
| Typ vypínače: | Podlahový |
| Norma: | EN 60598-1:2015+A1:2018, 62493:2015 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.