-10 % na vše | Jarní radosti
Černá stojací lampa RAGABA WANDA 140 cm
Kód: RAGABALP020Související produkty
Detailní popis produktu
Stojací lampa RAGABA WANDA vás zaujme svým nadčasovým minimalistickým designem. Kulaté stínidlo s jednoduchými liniemi, vyrobeno z černé látky, je doplněno vysokou stativovou podstavu z mořeného jasanového dřeva. Vnitřní část stínidla je v bílé barvě pro zdůraznění charakteru svítidla. Lampa disponuje kabelem v transparentní barvě, který je doplněn nožním spínačem, usnadňující používání. Stativová lampa WANDA se skvěle hodí do moderní ložnice či sofistikovaného obývacího pokoje.
Pozn.: Doporučujeme otírat suchým hadříkem. Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 0658215486722 |
| Materiál: | Látka, Dřevo masiv |
| Barva: | Černá, Přírodní |
| Dekor dřeva: | Jasan |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 140 cm |
| Rozměr stínidla: | 20 x 45 x 45 cm |
| Délka kabelu: | 300 cm |
| Barva kabelu: | Transparentní |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Světelný zdroj: | 1 x E27, max. 40 W |
| Podstava: | Jasanové dřevo |
| Stínidlo: | Textílie |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Designér: | Marcin Gładzik |
| Certifikace: | FSC 100%, FSCMIX |
| fv_Barva: | #0B080B |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.