momenti novinky
Černá žinylková lenoška Miley 156 cm, levá
Kód: MIC_CHL_140_F1_MILEY7Související produkty
Detailní popis produktu
Lenošku Miley od značky Micadoni si zamilujete! Žinylková potahová látka je velmi příjemná až téměř hedvábná na dotek. Probarvené nitě vytvářejí poutavou 3D strukturu se stínovým a lesklým efektem. Tkanina je velmi odolná proti oděru, díky tomu je taburet vhodný i do komerčních prostor. Vysoká kvalita a neobyčejný vzhled látky dodávají nábytku sofistikovaný dojem, který umožňuje jeho široké využití v moderním nebo skandinávském stylu. Lenošku můžete umístit samostatně nebo ji doplnit o moduly Miley a sestavit si tak pohovku přesně podle vašich potřeb a představ, vybrat si ale můžete také z již hotových sedacích sestav.
Pozn.: Interiérové foto je pouze ilustrační.
#tab-Péče o produkt#
Celý produkt doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.
#tab-Péče o produkt#
#tab-Vzorník čalounění#
Zvolte si odstín, který dokonale ladí s vaším stylem a interiérem. Pokud si přejete jinou variantu , rádi vám zašleme vzorník látek. Pro zaslání vzorníku stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu na chatu, telefonu nebo e-mailem.
#tab-Vzorník čalounění#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 5905389596326 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Černá |
| Materiál podnože: | Plast |
| Výška: | 70 cm |
| Šířka: | 156 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Šířka sedu: | 126 cm |
| Hloubka sedu: | 78 cm |
| Výška opěradla: | 30 cm |
| Výška sedu: | 40 cm |
| Hloubka područek: | 12 cm |
| Čalounění: | Žinylka (100% PES) |
| Typ látky: | Haga 19 |
| Gramáž látky: | 490 g/m² |
| Martindale: | 60.000 |
| Výplň: | 35 kg/m³ PU pěna, vata |
| Podnož: | Černý plast |
| Certifikace OEKO-TEX®: | Ano |
| Max. nosnost: | 250 kg |
| Hmotnost: | 56,59 kg |
| Rozměr balení: | 158x72x92 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.