-10 % na vše | Jarní radosti
Černé bambusové závěsné světlo Bloomingville Rodi 42 cm
Kód: BV-82047009Související produkty
Detailní popis produktu
Závěsné světlo Rodi značky Bloomingville má stínidlo vyrobené z černě zbarveného bambusu. Skvěle zapadne do interiérů laděných v přírodním stylu. Stínidlo je perforované, takže po jeho rozsvícení světlo do prostoru snadněji pronikne a navodí hřejivou atmosféru. Rodi je dostupné také v přírodní barvě.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5711173245857 |
| Materiál: | Ratan |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| Výška: | 30 cm |
| Průměr: | 42 cm |
| Délka napájecího kabelu: | 250 cm |
| Světelný zdroj: | 1x E27, max. 40W |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Stínidlo: | Bambus |
| Zavěšení: | Lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.