-20 % na vše s kódem ONA2026
Černé bavlněné ubrousky Kave Home Ersen, 2 ks
Kód: LF-X0500568JJ01Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce kuchyňského textilu Kave Home Ersen promění váš stůl v elegantní a stylové místo. Najdete v ní běhoun, ubrus, prostírání i ubrousky – všechny v černobílém provedení s károvaným vzorem. Na jejich výrobu byla použita 100% bavlna, takže jsou všechny tyto kousky prodyšné a příjemné na dotek. Udělejte si radost a dopřejte vašemu stolování nový kabátek s touto stylovou kolekcí!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8433840965123 |
| Materiál: | Bavlna |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Tloušťka: | 1 cm |
| Ubrousky: | 100% bavlna |
| Počet ks v balení: | 2 ks |
| video: | https://www.youtube.com/watch?v=UAEOfjx3i_M&t=9s |
| fv_Barva: | #100D0E |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.