momenti novinky
Křeslo Milania
Kód: RI-S5168-LOVELY-BLACKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Toto robustní křeslo Milania se svými oblými tvary a černým čalouněním je přímo ztělesněním pohodlí a stylu. Poskytuje skvělou oporu a jeho prostorné místo k sezení vás přímo zve k relaxaci. Stylové čalounění z luxusní černé tkaniny s jemnou texturou se hodí do moderních i industriálních interiérů. Křeslo je ideální volbou pro vytvoření útulného koutku v obývacím pokoji nebo ložnici. Tento kus si zamilujete nejen pro jeho vzhled, ale i pro pohodlí, které nabízí.
Pozn.: Zobrazené čalounění je Be Lovely 17 Black
#tab-Péče o produkt#
Celý produkt doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.
#tab-Péče o produkt#
#tab-Vzorník čalounění#
Zvolte si odstín, který dokonale ladí s vaším stylem a interiérem. Pokud si přejete jinou variantu čalounění, rádi vám zašleme vzorník látek. Pro zaslání vzorníku stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu na chatu, telefonu nebo e-mailem.
#tab-Vzorník čalounění#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8721009409237 |
| Materiál: | Bavlna |
| Barva: | Černá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Plast |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 76 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 92 cm |
| Výška sedu: | 56 cm |
| Šířka sedu: | 56 cm |
| Hloubka sedu: | 59 cm |
| Výška područek: | 65 cm |
| Čalounění: | Bavlněná látka |
| Typ látky: | Be Lovely 17 Black |
| Hmotnost: | 38,27 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.