-10 % na vše | Jarní radosti
Černé dřevěné lounge křeslo Teulat Nara
Kód: MR-16053_TESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Lounge křeslo Nara od značky Teulat ve své zdánlivé jednoduchosti skrývá řadu propracovaných detailů. Každá jeho linie a křivka dokonale zapadají do celkového designu dřevěného křesla v černém provedení. Nara skvěle doladí interiéry zařízené ve skandinávském či minimalistickém stylu. Sjednoťte sedací nábytek ve svém domově. Kolekce Nara nabízí také stylové jídelní židle v obdobném designu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasická křesla |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8435178396839 |
| Materiál: | Dýha, MDF |
| Barva: | Černá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 71 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Výška sedu: | 38 cm |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Konstrukce: | MDF, dýha |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #000000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Teulat je španělská značka, která v sobě nese energii Valencie – města, kde se setkávají tradiční středomořské hodnoty s moderním designem. Značka se zaměřuje na tvorbu unikátního nábytku a designových doplňků, které propojují moderní konceptuální přístupy s tradičními hodnotami středomořské kultury. Každý produkt Teulat je výsledkem dlouhého procesu pečlivého plánování, kde se klade důraz na detaily, funkčnost a estetiku, které dokážou vyprávět příběh a podtrhnout charakter každého prostoru. Tato značka je pro ty, kteří chtějí být originál a nebát se ukázat, že design je pro ně více než jen trend – je to způsob, jak vyjádřit svou jedinečnost. Objevte možnosti, které značka nabízí, a nechte se inspirovat k vytvoření prostoru, který bude nejen krásný, ale i plný života.