momenti novinky
Černé kovové bodové LED světlo Nova Luce Juno
Kód: NOL-7770445Související produkty
Detailní popis produktu
Bodové světlo Juno od Nova Luce je ideální volbou do menších prostor šaten, chodeb i předsíní, kam vnese dostatek světla a jistě oceníte i možnost nastavení směru jeho světelného paprsku. Pomocí ovladače můžete světlo vysunout až na 26,3 cm od stropu a nasměrovat přesně tam, kam potřebujete. Toto osvětlení představuje propojení funkčnosti a moderního designu a skvěle zapadne do každého moderního i industriálního interiéru.
Pozn.: Ovladač je součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5212017410443 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | Zabudovaná LED |
| Výška: | 16 - 26,3 cm |
| Průměr: | 14 cm |
| Světlo: | Lakovaný hliník |
| Světelný zdroj: | Zabudovaná LED, max. 30 W |
| Napětí: | 220 - 240 V |
| Teplota světla: | 3000 K |
| Světelný tok: | 2890 lm |
| CRI: | >90 Ra |
| Životnost LED: | 30 000 h |
| Ovladač: | Ano |
| fv_Barva: | #1B1B1B |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.