momenti novinky
Černé kovové nástěnné světlo Nova Luce Veda
Kód: NOL-9536416Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní série světel Veda od značky Nova Luce se pyšní jednoduchým designem s kovovými a skleněnými prvky. Světla jsou vyrobena z černě lakovaného kovu, který v kombinaci s transparentním sklem stínidla vytváří jedinečný kontrast. Díky reliéfnímu vzoru na stínidle bude světlo vytvářet hravé stíny, odlesky a příjemné osvětlení, které oceníte v jakékoliv místnosti. Světlo Veda bude nejen funkčním doplňkem, ale i moderní dekorací do vaší domácnosti.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5212017434531 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Barva: | Černá, Transparentní |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | G9 |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 39 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Zavěšení: | Lakovaný kov |
| Stínidlo: | Transparentní sklo |
| Světelný zdroj: | 1 x G9 |
| Výkon: | 6 W |
| Napětí: | 230 V |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.