momenti novinky
Černé kovové nástěnné světlo Stay
Kód: NL-2220381003Související produkty
Detailní popis produktu
Stylovou sérii světel Stay navrhla dánská návrhářka Maria Berntsen. Ta se ve svém vlastním designovém studiu v Kodani od roku 1992 zaměřuje na architekturu a design. Světla Stay představují nadčasové osvětlení, které perfektně zapadnou do moderních i industriálních interiérů. Designové nástěnné světlo je vyrobeno z lakovaného kovu se saténově matným povrchem. Jeho hlavní přednost představuje zešikmené stínidlo s otvorem nahoře i vespod, díky němuž do místnosti bude proudit maximum světla. Bude se tak skvěle hodit jako lampička k posteli, nad kuchyňskou linku i do koupelny.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5704924010156 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška stínidla: | 11,7 cm |
| Průměr stínidla: | 15 cm |
| Průměr základny: | 10 cm |
| Délka napájecího kabelu: | 180 cm |
| Barva kabelu: | Černá |
| Světelný zdroj: | E27 |
| Maximální příkon: | 60W |
| Napětí: | 220-240 V |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Úhel paprsku: | 90° |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stínidlo: | Hliník |
| Základna: | Plast |
| Kabel: | Textil |
| Odpojitelný kabel: | Ano |
| Designérka: | Maria Berntsen |
| Hmotnost: | 0,7 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.