Vyhrajte pohovku a poukazy
Černé kovové zahradní křeslo Hübsch String
Kód: 141502Související produkty
Detailní popis produktu
Hledáte stylový a moderní venkovní nábytek? Už nehledejte! Zahradní křeslo String vás díky svému elegantnímu a minimalistickému designu zkrátka nadchne. Díky kovové konstrukci je zajištěna vzdušnost, kterou jistě oceníte především v horkých letních měsících. String je vhodné do interiérů, ale i exteriérů, které fantasticky doplní. Doplňte ho také o podsedák či polštáře a užijte si zasloužený relax! Zkombinujte ho i s dalšími produkty z řady String, která nabízí také podnožky, lavice, stolky či podsedáky.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5712772124840 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 80 cm |
| Šířka: | 57 cm |
| Hloubka: | 75 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Konstrukce: | Lakovaný kov |
| Hmotnost: | 13 Kg |
| Max. nosnost: | 150 kg |
| Rozměr balení: | 95x86x75 cm |
| fv_Barva: | #161615 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.